Cennik

Wywiad żywieniowo – zdrowotny: 150 zł

Marzysz o tym, by zgubić nadprogramowe kilogramy? Chcesz poczuć się lekko, jednocześnie nie tracąc energii?

Jest to pierwsza wizyta, podczas której ustalimy Twój cel i sposób jego osiągnięcia. Przeanalizuję wyniki badań oraz Twój dotychczasowy sposób odżywiania. Wspólnie omówimy modyfikacje, które warto wprowadzić.

Na pierwszej wizycie dokonamy również analizy składu Twojego ciała. Dowiesz się, jaki procent w Twoim organizmie stanowi masa mięśniowa oraz tkanka tłuszczowa.

Porozmawiamy o Twoim stylu życia, charakterze wykonywanej pracy, codziennym samopoczuciu, ewentualnych schorzeniach, a także produktach, które lubisz bądź nie. Wszystko po to, aby plan żywieniowy, który dla Ciebie przygotuję, był jak najbardziej dopasowany do Twojego tempa życia, aktualnych potrzeb organizmu, a także umiejętności kulinarnych.

Odbiór Twojego jadłospisu: 150 zł / 250 zł

Po kilku dniach od pierwszej wizyty spotkamy się ponownie, w celu odbioru przygotowanego już jadłospisu wraz z zaleceniami i listą zakupów.

Cena jadłospisu zależy od długości jego trwania:

  • Jadłospis 7-dniowy: 150 zł
  • Jadłospis 14- dniowy: 250 zł

Wizyta kontrolna: 100 zł / 150 zł

Podczas wizyty kontrolnej wysłucham Twoich spostrzeżeń dotyczących procesu zmiany sposobu odżywiania. Ustalimy, które z zaleceń udało się wprowadzić, a co należy jeszcze dopracować, czy zmodyfikować według potrzeb. Wspólnie omówimy dalszy plan działania. Po kilku dniach prześlę Ci zmodyfikowany jadłospis.

Cena wizyty zależy od długości modyfikowanego jadłospisu:

  • Wizyta kontrolna z modyfikacją jadłospisu 7- dniowego: 100 zł
  • Wizyta kotrolna z modyfikacją jadłospisu 14- dniowego: 150 zł*

(*opcja możliwa przy kontynuacji diety 14– dniowej)

Analiza składu ciała: 50 zł

Możesz umówić się na samą analizę składu ciała. Dowiesz się, jaki procent w Twoim organizmie stanowi masa mięśniowa, tkanka tłuszczowa oraz jakie jest Twoje podstawowe zapotrzebowanie energetyczne. Analiza przeprowadzana jest za pomocą nowoczesnego analizatora InBody 120.

Konsultacja dietetyczna: 150 zł

Podczas tego spotkania ustalimy Twój cel i najbardziej optymalną drogę do jego osiągnięcia. Porozmawiamy o Twoich nawykach żywieniowych i na ich podstawie zaproponuję pierwsze, mało inwazyjne zmiany, aby łatwiej było Ci je wprowadzić. Otrzymasz ode mnie spersonalizowane zalecenia, bez konieczności układania indywidualnego jadłospisu.

W niektórych przypadkach cena usługi ustalana jest indywidualnie. Zależy to od stopnia skomplikowania układanego jadłospisu (np. przy wielochorobowości). Uprzednio jednak zostaniesz o ewentualnej zmianie poinformowana/ -y.