Cennik

Wywiad żywieniowo – zdrowotny: 120 zł

Marzysz o tym, by zgubić nadprogramowe kilogramy? Chcesz poczuć się lekko, jednocześnie nie tracąc energii?

Jest to pierwsza wizyta, podczas której ustalamy Twój cel i sposób jego osiągnięcia. Analizujemy wyniki badań oraz przygotowany przez Ciebie dzienniczek żywieniowy oraz wspólnie omawiamy jego dobre storny oraz modyfikacje, które należy wprowadzić.

Na pierwszej wizycie dokonamy również analizy składu Twojego ciała. Dowiesz się, jaki procent w Twoim organizmie stanowi masa mięśniowa, tkanka tłuszczowa oraz czy jesteś odpowiednio nawodniony.

Rozmawiamy o Twoim stylu życia, charakterze wykonywanej pracy, codziennym samopoczuciu, ewentualnych schorzeniach, a także produktach, które lubisz bądź nie. Wszystko po to, aby plan żywieniowy, który dla Ciebie przygotuję, był jak najbardziej dopasowany do Twojego tempa życia, aktualnych potrzeb organizmu, a także umiejętności kulinarnych.

Odbiór Twojego jadłospisu: 100 zł / 180 zł

Po kilku dniach od pierwszej wizyty spotkamy się ponownie, w celu odbioru przygotowanego już jadłospisu wraz z listą zakupów.

Cena jadłospisu zależy od długości jego trwania:

  • Jadłospis 7-dniowy: 100 zł
  • Jadłospis 14- dniowy: 180 zł

Wizyta kontrolna: 80 zł / 100 zł

Podczas wizyty kontrolnej monitorujemy poczynione przez Ciebie postępy. To czas, kiedy możesz pochwalić się swoimi mniejszymi lub większymi sukcesami, a także opowiedzieć o ewentualnych napotkanych trudnościach. W trakcie tego spotkania analizuję wszystkie Twoje wskazówki oraz wspólnie omawiamy dalszy plan działania. Po kilku dniach wysyłam Ci zmodyfikowany jadłospis, który jest dostosowany dla Twoich aktualnych potrzeb.

Cena wizyty zależy od długości modyfikowanego jadłospisu:

  • Wizyta kontrolna z modyfikacją jadłospisu 7- dniowego: 80 zł
  • Wizyta kotrolna z modyfikacją jadłospisu 14- dniowego: 100 zł*

(*opcja możliwa przy kontynuacji diety 14– dniowej)

Analiza składu ciała: 50 zł

Możesz umówić się na samą analizę składu ciała. Dowiesz się, jaki procent
w Twoim organizmie stanowi masa mięśniowa, tkanka tłuszczowa oraz czy jesteś odpowiednio nawodniony. Analiza przeprowadzana jest za pomocą nowoczesnego analizatora InBody 120.

Konsultacja dietetyczna: 120 zł

Jest to wizyta informacyjna, bez układania indywidualnego jadłospisu. Podczas tego spotkania porozmawiamy o Twoich nawykach żywieniowych. Przeanalizujemy przygotowany przez Ciebie dzienniczek żywieniowy i postaramy się wspólnie poszukać rozwiązań i możliwych modyfikacji, które pomogą w osiągnięciu zamierzonego celu.

W niektórych przypadkach cena usługi ustalana jest indywidualnie. Zależy to od stopnia skomplikowania układanego jadłospisu (np. przy wielochorobowości). Uprzednio jednak zostaniesz o ewentualnej zmianie poinformowana/ -y.