Dla kogo ?

Redukcja masy ciała

Marzysz o tym, by zgubić nadprogramowe kilogramy? Chcesz poczuć się lekko, jednocześnie nie tracąc energii?

Ułożę dla Ciebie indywidualny program żywieniowy, który będzie ściśle dopasowany do Twoich zapotrzebowań, stylu życia oraz preferencji. Zapewniam Cię, że dieta absolutnie nie oznacza głodzenia! Przekonaj się, że wprowadzając zdrowe zmiany, będziesz czuć się komfortowo zarówno fizycznie jak i psychicznie. Na każdym etapie możesz liczyć na moje wsparcie i dobrą radę. Rozpocznij swoją metamorfozę już dziś!

Dietoterapia

Każda choroba wymaga, by nasz organizm był wystarczająco silny, aby ją zwalczyć. Niezależnie, czy jest to schorzenie przejściowe czy przewlekłe, pamiętaj, że Twój organizm potrzebuje wsparcia do walki. Odpowiednie odżywienie, dostarczanie na bieżąco składników budulcowych, witamin i minerałów jest tutaj kluczowym czynnikiem. Dieta układana pod konkretne jednostki chorobowe, wymaga ściśle indywidualnego podejścia i uwzględnienia wielu aspektów, m.in. Twojego aktualnego samopoczucia, przyjmowanych leków, czy chorób współwystępujących. Uwierz mi, że ukierunkowane zmiany w Twoim codziennym menu sprawią, że doskwierające do tej pory objawy staną się znacznie mniej uciążliwe, a być może nawet zostaną całkowicie wyeliminowane! Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest Twoją najcenniejszą wartością.

 

Do najczęściej występujących zaburzeń, w których wsparcie dietoterapią jest bardzo istotne, należą:

 

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Zaburzenia gospodarki lipidowej (hipercholesterolemia, podwyższony poziom TG)
 • Problemy jelitowe (zespół jelita nadwrażliwego, nieswoiste zapalenie jelit)
 • Przewlekłe zaparcia
 • Niedokrwistość
 • Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, zakażenie Helicobacter Pylori
 • Choroby autoimmunologiczne (m.in. celiakia, reumatoidalne zapalenie stawów, hashimoto)
 • Niedoczynność/ nadczynność tarczycy
 • Cukrzyca typu II
 • Insulinooporność
 • Alergie/ nietolerancje pokarmowe

Projekt MAMA

Projekt MAMA skierowany jest zarówno dla kobiet pragnących odpowiednio przygotować się do zajścia w ciążę, dla Pań już spodziewających się dziecka oraz dla mam podczas, równie ważnego, okresu laktacji. Twój organizm jest w tym czasie prawdziwą skarbnicą składników odżywczych, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju Twojej pociechy! Zadbaj o siebie i dziecko stosując zdrową i zbilansowaną dietę, która pokryje Wasze zmieniające się zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Zdrowe nawyki żywieniowe w trakcie ciąży pozwolą Ci także na przyjęcie dodatkowych kilogramów w kontrolowany sposób, a tym samym zagwarantują szybszy i przyjemniejszy powrót do Twojej wymarzonej sylwetki J

Zdrowe dziecko

Dzieciństwo to najbardziej strategiczny okres dla wyrabiania prawidłowych nawyków żywieniowych. Badania pokazują, iż zwyczaje, które kultywujemy już we wczesnym stadium naszego życia, z dużym prawdopodobieństwem zostaną z nami na zawsze. Dlatego warto zadbać o nasze pociechy i wspierać ich zdrowie od samego początku. Właściwie skomponowana dieta dziecka, zasobna w odpowiednią ilość pełnowartościowego białka, witamin oraz minerałów, jest niezbędnym czynnikiem dla prawidłowego rozwoju organizmu.

Sport

Zapotrzebowanie żywieniowe osób regularnie ćwiczących, w zależności od stopnia zaawansowania aktywności, różni się od potrzeb osób niezwiązanych ze sportem. Wynika to z różnic w wydatkowaniu dostarczanej energii. Niezależnie czy uprawiasz sport w sposób profesjonalny czy amatorski, powinieneś wesprzeć swój organizm zbilansowaną dietą, aby uniknąć ryzyka pojawienia się niedoborów i móc w pełni wykorzystać swój potencjał podczas treningu. Odpowiednie żywienie, zwłaszcza w okresie okołotreningowym, dostarczy Ci niezbędnej energii podczas ćwiczeń, a następnie zminimalizuje ryzyko katabolizmu masy mięśniowej, dzięki czemu Twoja siła i wydolność będą się poprawiać.