Witaj!

Pozwól, że będę Twoim wsparciem w dążeniu do lepszej wersji samego siebie…

Jestem absolwentką kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pracy z pacjentem poświęcam dużo uwagi i zaangażowania, gdyż wierzę, że zmiany, które uda nam się zapoczątkować, staną się dla Ciebie codzienną i bardzo przyjemną rzeczywistością. Każdego podopiecznego traktuje indywidualnie oraz zwracam uwagę na wiele aspektów życia codziennego, tak, aby nowa dieta nie tylko pomogła osiągnąć zamierzony cel, ale była także praktyczna i prosta w zastosowaniu.

Z powodzeniem pomagam pacjentom cierpiącym z powodu chorób cywilizacyjnych i dietozależnych, osobom pragnącym zmienić sposób odżywiania i poprawić swoją sylwetkę oraz sportowcom  w optymalizacji codziennej diety.  Osobiście, jestem związana ze sportem i przypisuję ogromną rolę codziennej aktywności i zbilansowanej diecie w utrzymaniu zdrowia.

Dotychczasowe doświadczenia nauczyły mnie, iż zmiana nawyków żywieniowych i ogólnie pojęty styl życia nie tylko poprawiają jego jakość, ale także są kluczowymi czynnikami dla uzyskania remisji w wielu jednostkach chorobowych. Uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i warsztatach pogłębiam swoją wiedzę oraz sama kładę duży nacisk na edukację moich podopiecznych, gdyż świadomy pacjent to zdrowszy pacjent!